Küçükçekmece Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama

Küçükçekmece Halı Yıkama Eski zamanlarda bir sürü uğraş vererek evlerimizde halı yıkama temizliğini gerçekleştirmeye çalışırdık. Temizlediğimiz bu halılar dış görüntüsü itibari ile ne kadar temiz görünse de içerisinde barındırdığı kir ve bakteriler açısından temiz değildi.

Son yıllarda gelişen halı yıkama teknolojisi sayesinde halılarınızın artık derinlemesine temizlenmesi mümkün. Bu alanda hizmet veren bir Keşke halı yıkama firması olarak elimizden gelen en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Firmamız bünyesindeki deneyimli personel ve teknolojik araçlar sayesinde halılarınızı ilk günkü temizliğine ve görüntüsüne ulaştırıyoruz.

Her halı tipi için farklı farklı kullandığımız bitkisel halı temizleme şampuanları sayesinde sağlığınız için tehlike yaratmayacak bir ortam oluşturuyoruz.

Küçükçekmece Halı Yıkama İşlemleri

Firmamızın Küçükçekmece halı yıkama şubesi siz değerli müşterilerimize bu alanda hizmet verebilmek için daima hazır durumdadır. Halı yıkama işlemini gerçekleştirmeden önce halılarınız üzerinde göze çarpan kir ve lekeleri çıkartmak için temizlik işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ardından halılarınızı tüm toz ve kirlerden arındırmak için fırçalama ve süpürme işlemlerini aynı anda gerçekleştiriyoruz.

Halı yıkama aşamasında halı tipine uygun malzeme ve ekipman seçimini yapıyoruz. Halılarınızı fabrika tipi halı temizleme makinesine sokuyoruz. Hijyenik bir şekilde temizlenen halılarınızı kuruması için güneş ışığına bırakıyoruz.

Halı Kurutma

Halılarınızın kuruması için toz almayan bir alan kullanıyoruz. Güneş ışığı alan fakat toz ve kiri içeri sokmayan bir alanda halınızın kurutma işlemini gerçekleştiriyoruz. Halınızda ufak dahi olsa nem kalmamasına dikkat ediyoruz. Nem barındıran halılarda tekrardan bakteri üreme ve koku yapma gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır.

Halının tamamen kuruması beklendikten sonra parfümleme yapıyoruz ve ambalajlama işlemini gerçekleştiriyoruz. Ambalajlama işleminden sonra temiz bir bölge içerisinde halılarınızı bekletiyoruz. Sizlerle iletişime geçtikten sonra uygun zaman dilimi içerisinde halılarınızın teslimatını güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Uzman Kadro

Yenilenen teknolojik yapıya ayak uydurabilmek için hem kendimizi hem de personelimizi halı temizliği konusunda yetiştiriyoruz. İşimizi profesyonel anlamda gerçekleştirmek ve siz müşterilerimizi memnun etmek temel prensiplerimiz arasındadır.

Profesyonel Hizmet

Başakşehir halı yıkama firması olarak elimizden gelenin en iyisini yaparak profesyonel hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Piyasa ve meslek analizleri sayesinde kendimizi sürekli olarak güncelliyoruz. Takip ettiğimiz teknolojik ve malzeme yeniliklerini firmamızda uygulamaya özen gösteriyoruz. İş disiplini ve eğitimli personeli ile sizlerden aldığımız geri dönütler firmamız için büyük önem arz etmektedir.

Küçükçekmece Halı Temizleme Hizmetleri İrtibat Kurun

0212 488 23 23 numarası ile bizlerle iletişime geçerek yardım alabilir ve temizlik işlemleri talebinde bulunabilirsiniz.

SEO

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir