Neden Biz

Farkımız; gelen halınızın temizlenmesi için öncelikle, sağlığınızı tehdit eden tüm mikroorganizmalardan uzaklaştırılması sağlanır. Yıkamaya girmeden önce halınız toz alma makinesinden geçerek tüm tozlarından ve bakterilerinden arındırılır. Daha sonra halılarınız özel hazırlanan şampuanlarla yıkanır.

Halılarınız havuz sistemiyle pis sularda kesinlikle bekletilmez. Tekne sistemiyle TEK TEK ve ŞEBEKE SUYU ile yıkanır. Tam Otomatik Bilgisayarlı makinemizde bulunan 10 farklı fırça ile derinlemesine temizlik sağlanır ve iki kez durulama yapıldıktan sonra vakumlanarak içerindeki sudan tamamen arınır.

Kalite kontrol makinesinden geçerek lekelere müdahale edilip yön taraması sağlanır. Kalite kontrolden geçen halı kurutma odalarında askılara asılır ve 12 saat sonra %100 kuru olarak toplanır.

Son olarak paketleme makinesinden geçip üzerinde bulunan küçük tüycüklerde taranıp vakumlanır. Halı kılıfı ya da halı poşetine giren halılarınız parfümlenerek servise çıkmaya hazır hale gelir. İstanbul halı yıkama firmaları arasında ev hanımları tarafından en iyi halı yıkama olarak tavsiye edilen Keşke Halı Yıkama, Türk Patent Enstitüsü tarafından Marka Tescil Belgesine sahiptir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir