Güngören Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama

Güngören Halı Yıkama Kalitesi ve güvencesi ile İstanbul da, siz değerli Güngören sakinlerine profesyonel halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Servisimizden hizmet alan siz kıymetli müşterilerimize uzun yıllardır güvenilir halı yıkamanın adresi olarak haftanın yedi günü kesintisiz halı ve koltuk veya stor-zebra perde veya yorgan veya battaniye yıkama hizmeti sunmaktayız.

Keşke Halı Yıkama Firmamızda her çeşit halınızı özenle yıkayarak profesyonel hizmet anlayışımızla kısa zamanda adresinize teslim etmekteyiz ve tamamen %100 anti bakteriyel şampuanlarla, ve profesyonel makinelerde, el değmeden halılarınız özenle yıkanmaktadır.

Halı yıkama dışında, yerinde koltuk ve yatak yıkama, perde yıkama veya yorgan yıkama servisi olarak; hizmet vermekteyiz.

%100 müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak sektörde fark yaratan ve Güngören servisimizle halılarınızı aynı gün evinizden teslim almakta ve hatta ücretsiz servisimiz ile kısa sürede tertemiz bir şekilde evinize teslim etmekteyiz.

7/24 ulaşabileceğiniz Güngören servis numaralarımız ile siz değerli müşterilerimizin her an hizmetindeyiz.

Keşke Halı Yıkama Kimdir?

Firmalar arasında en prestijli firmalardan birisi ve Keşke Halı Yıkama Fabrikası çünkü Yaklaşık 20 yıldır halı temizleme sektöründe hizmet vermekte olup ve hatta siz değerli Güngören ev hanımlarından gelen talep veya beklentiler doğrultusunda veya halı yıkama sektöründe, Güngören sakinlerinin profesyonel halı yıkama hizmetinden yoksun olduğunu düşünerek hatta Makina halıları da dahil tüm halı grubunu kapsayan endüstriyel halı yıkama hizmetlerini sunan hatta kısa zamanda Güngören sakinlerinin beğenisini kazanıp, firmalar içerisindeki boşluğu doldurarak sektörde hak ettiği yeri almıştır.

KALİTE POLİTİKAMIZ:

Halı Yıkama servisi ile halı yıkama sektöründeki tecrübemizden aldığımız güç ile beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamak hatta kaliteli, güvenilir hizmeti arzu eden herkese en etkili şekilde sunmak. çünkü en öncelikli hedefimiz veya başarımızın sırrı müşteri memnuniyetidir.

VİZYONUMUZ:

Yüksek hizmet kalitemizi standart halde sürdürmek, ilimizin en büyük değil en iyi halı yıkama firması olmak. Çünkü çıkarlı kazanç değil, profesyonel hizmet hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ:

  • Halı yıkama servisi ile sağlıklı, temiz veya hijyenik ortamlar yaratmak
  • % 100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızdan
  • Profesyonel veya güvenilir hizmet arayan tüm tüketicinin faydalanmasını sağlamak.

DİĞER HİZMETLERİMİZ:

Koltuk Yıkama

Halı ve koltuk yıkama sektörünün 20 yıldır değişmeyen lider firmamızı tercih eden müşterilerine
Hizmet vermenin veya aldığımız olumlu geri bildirimlerin haklı gururunu yaşamaktayız.

Kısaca Koltuk Yıkama Aşamalarımız Şu Şekildedir:

Yıkamacı veya kendilerine halı yıkama fabrikası olarak tanıtan firmalardan farklı bir firmadır. Çünkü tam profesyonel çalışması ve uzman bir ekibe sahip olmasının yanında köpüklü yıkama teknolojisiyle hizmet vermekteyiz.

Diğer ürünlerinin öncelikli olarak üzerinde kalan kaba kirlerini veya tozlarını vakumlu bir süpürge ile alınır.
Çünkü bu aşamanın önemini sizlerin de düşündüğü gibi yıkama sırasında ıslatılacak olmasından dolayı kir veya tozların yapışmasını hatta çamur haline gelmesini önlemek için kullanılan yöntemdir.

Şunu belirtmek isteriz ki; makinemiz köpüklü yıkama sayesinde koltuk kumaşlarına ve yüzeylerine herhangi bir zarar vermemektedir.

Diğer buharlı makinelerin aşırı buhar üflemesi sonucu yüksek ısı ve kumaşlarının ve yüzeylerinin deforme olmasını kolaylaştırır.

Köpüklü makinemiz uygun devirde dönen mini fırçası lekeleri derinden müdahale ederek ürünlerinizi ilk aldığınız gün gibi parlaklığına kavuşmasını sağlar.

Yıkama işlemi yerinde yıkama olduğu için koltuk yıkama esnasında eşyalarınız Bir yerden bir yere taşınmasına gerek kalmaz.

Kullanmış olduğumuz yıkama şampuanları % 100 bitkisel içeriklidir.

Fabrikamız hizmetini her mevsim vermektedir. işlem bittikten 4 saat sonra kullanıma hazır hale gelir. Hatta çekyat ve berjer veya oturma gurubu  yada sandalye yıkama gibi hizmetlerimizde vardır.

Güngören Halı Yıkama

Firmamız ile irtibat kurmanız halinde talebinizi sisteme kaydediyoruz. Ekip personelimiz sizlere ulaşarak halılarınızı güvenle teslim alıyor. Aldığımız ürünler için bir liste çıkarılmaktadır.

Ölçme – Ayırma – Ücretlendirme

Güngören halı yıkama şubemiz halı yıkama işlemlerine geçmeden önce ürünlerinizi analiz etmektedir. Ürünleriniz türlerine göre ayırdıktan sonra temizle türü seçilmektedir. Ardından ürünün üzerinde herhangi bir leke veya iz var mı diye kontrol edilmektedir. Gözden geçirilen ürünün üzerinde eğer leke ve kir varsa bunları ortadan kaldırmak için gerekli işlemler yapılır.

Ücretlendirme halınızın metrekaresine göre yapılmaktadır. Firmamız sizlere diğer temizleme şirketlerine göre ücretlendirme konusunda en iyi fiyat teklifini yapmaktadır.

Toz Alma ve Yıkama

Kir ve lekeler çıkarıldıktan sonra halınızın üzerinde bulunan tozları gidermek ve süpürme işlemleri yapılır. Ardından halınız fabrika tipi halı yıkama makinesine sokulur. Makine içerisinde ıslatma, fırçalama ve durulama işlemlerinden geçmektedir.

Sıkma ve Kurutma

Yıkama makinesinden çıkan halınız santrifüj işlemlerini gerçekleştiren makineye sokulmaktadır. Ardından halılarınız toz barındırmayan bir ortam ve doğal güneş ışığı altında kurumaya bırakılmaktadır.

Güngören Halı Temizleme İşlemler İçin Telefon Numarası

0212 488 23 23 numarasını kullanarak keşke halı yıkama firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Firmamız personeli sizlerle uygun saat ve tarih belirleyerek halılarınızı güvenle teslim alacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir